HİZMETLERİMİZ

the king of turkish cleaning services

 11 YILLIK hizmet tecrübemizle guvenli ve Kaliteli temizliğin Adresi haline Gelen firmamız; yüzü Aşkın eğitimli personeli, Çağdaş ış ve Ekipmanları Ile faaliyetini Seçkin Kurum ve kuruluşlarla Devam ettirmektedir.
İDEAL TEMİZLİK olarak İlkemiz; disiplinli çalışma ve Kaliteli hizmettir. Bunun en Temel göstergesi istikrarlı Bir tarzda çalışmayı sürdürdüğümüz Türkiye'nin en Seçkin Kamu Kurum ve kuruluşlarıdır.
Firmamızı sektördeki Üst basamaklara taşıyan müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkürü borç biliyoruz.
Gelecekte hizmet sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmak, sunduğumuz güveni artırmak hedefiyle müşterilerimize Emin adımlarla ilerliyoruz.

Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik, temizlik alanın günlük temizliğini kapsamaktadır. Hergün masaların temizlenmesi, çöp kovalarının boşaltılması, halıların vakumlanması, mermer veya granit alanların paspaslanması, elektronik eşya, bilgisayar vb. cinsine göre uygun malzeme ve ekipmanla temizliğini içermektedir. Günlük olduğu için kalıcı bir temizlik sağlar. Böylelikle yaşadığınız ve çalıştığınız alanlar daha hijyenik olur.
Temizlik Programlarının oluşturulmasında ve temizlik maddelerinin seçilmesinde yüzeyin cinsi ve özellikleri dikkate alınır. Projelere göre temizlenecek yüzeyler ve eşyalar değişiklik gösterir.Bu nedenle anlatım genel olarak yapılmıştır.

Genel temizlik

Genel temizlik, periyodik temizliğe göre daha kapsamlı ve daha detaylı bir temizlik çeşitidir. Günlük yapılan temizliğin yanında, yüzeylerin ve malzemelerin koruma bakımı yapılır. Koltuk, halı ve camların detaylı bir şekilde temizliği yapılır.. Duvarlar silinir, üzerinde lekeler var ise özel buhar makinelerimiz yardımıyla çıkarılır. Bilgisayar ve elektronik aletlerin kompresörlerle hassas temizliği yapılır. Kısacası genel temizlik, temizlenecek alanın detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar temizliğini kapsamaktadır.Projelere göre temizlenecek yüzeyler ve eşyalar değişiklik gösterir.Bu nedenle anlatım genel olarak yapılmıştır.

Cam ve Dış Cephe Temizliğ

Camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak yağmur ve rüzgârlı havalarda camlarınız kir is olur. Bu camlar uzun süre temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası (oksit) meydana gelir. Bu tür sıkıntılardan kurtulmak hem zor hem de pahalı bir işlemdir. Bu tür bir sorun yaşamamak için camlarınızın en az yılda iki kere temizlenmesi gerekmektedir. Dış cephe temizliği işlerinde gerek cam, gerekse metal temizlemelerinde kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır.
Dış cephe temizlikleri bilinçli yapılmalıdır. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK'lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekmektedir.
Sonuçta unutmayalım ki uzmanına bırakılmayan işlerin zararının telafisi zor ya da mümkün olmayacaktır. İşi her zaman uzmanına yaptırmak gerekir. Bizler profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. 
Dış cephe cam temizliği ve dış cephe genel temizlikler alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumu uzman ekibimizle yerinde keşif yapıyor ve endüstriyel dağcılık sistemi, vinç, iskele, vb. personel yükselticilerden hangisi en uygun ise onu kullanıyoruz.

Camlarda yaşanabilecek çözümü olmayan sorunlar :
1) Cam yerine montaj edilirken çerçeveden sıçrayan kaynak yanıkları .
2) Cam yerine montaj edilirken sert bir yere sürülerek çizilmesi .
3) Uzun süre silinmeyen camda oluşan oksitlenme (yaklaşık 1 yılda oluşmaya başlar.)

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, bizden bilgi ve teklif istemek için arayınız

Halı Yıkama

Yaşadığımız alanların hijyeni, sağlığımız için büyük önem taşımaktadır.Bu alanlar içindeki eşyalar ve temas halinde olduğumuz yüzeylerin temizliği de aynı şekilde çok önemlidir.Temizlenmeyen ve hijyenik olmayan bir halı mikropları saklar ve içerisinde depolar.Bu durum içinde bulunduğumuz ortamı sağlıksız bir ortam haline getirir. Bu yüzden halıların mutlaka hijyenik olmasını sağlamalıyız. Ekibimiz hu hizmeti iki şekilde vermektedir:

1.Kuru Köpükleme Sistemi:Doğal elyaflardan oluşan taban halılar için uygundur. Devamlı ve merkezden üretilen köpük, fırça ile etkin bir şekilde dağıtılarak halıya işler. Halı kümelerini etkili ve iyi temizler. Halıdaki nem oranı ;in altında olduğu için halınız ıslanmaz, çekme yapmaz ve kısa sürede kurur.

2. 2. üskürtme-Emme (Vakumlama) Methodu: Ağır kirli halılar için uygundur. Mikrojet sistemi ile halılara deterjan çözeltisi spreylenir. Kiri mekanik olarak gevşetmek için su yeterli değildir. Silindir biçiminde bir fırça ile halıya yapışmış kirler kaldırılır. 10 dakika etkinleşmeye bırakılır. Daha sonra halı temiz su ile yıkanır ve Püskürtme-emme makinesıyla ıslak vakumlama yapılır. Halıyı su ile yıkmanın etkili olup olmaması su miktarına ve halının cinsine bağlıdır.

Kullanmış olduğumuz tüm makineler son teknoloji ürünü, temizlik malzemeleri ise kalite standartlarına uygun ürünlerdir.

Koltuk Yıkama

Daha öncede belirttiğimiz gibi yaşadığımız alanlardaki eşyaların ve temas halinde olduğumuz yüzeylerin hijyeni sağlığımız açısından çok büyük önem taşımakta. Koltuk, sandalye ve oturma grubu gibi eşyalarla günün büyük bir kısmı temas halindeyiz. Bu bağlamda mutlaka hijyenik olmasını sağlamlıyız. Ekibimiz, koltuk cinsine göre farklı temizleme sistemleri kullanmaktadır. Koltuk deterjan çözeltisi koltuk yüzeyine spreylenir. Fırçalama sistemi ile koltuğa yapışmış kirler kaldırılır. Daha sonra steam-vacuum sistemiyle koltukta su çekilir.

Zemin Bakımı ve Cilalama

Günümüzde özel şirketler, fabrikalar, bankalar v. s. için dış görünüş olduğu kadar zemininde temizliği önem kazanmaktadır. Bina ne kadar temiz olursa olsun, kirli bakımsız ve cilasız bir zemin, yeniden kirlenmeleri yol açmakla birlikte temizlik yapılmış olan alanı da temiz göstermemektedir. Bakımı yapılan zeminin kullanım ömrü artar. Korunan zeminlere kir işlemez. Temizlenmesi daha kolay olur. Cilalama yöntemi zeminin cinsine göre değişiklik göstermektedir. (Mermer, granit, parke v. s. ). Cila yapılmadan önce zeminin kuru ve temiz olması gerekir. Cila yapılmadan önce mevcut zeminin üstündeki cila mutlaka sökülür ve cila bu kuru zemine uygulanır. Cila üstüne cila etkin ve kalıcı bir görüntü yaratmaz ve sahip olduğunuz zemine zarar verir. Cilanın uzun ömürlü olmasını sağlamak için 2 haftada bir kez bölgesel spreyleme yapılır. Cila yıkama durulama işlemi de senede 2 kez tatbik edilir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası, belirlenen proje kapsamı içindeki alanın temizliğini, beton, tuğla, taslar v. b. maddelerden arındırmak ve çevresini temizlemek, yapıya zarar vermeden zemin, duvar ve camların gerekli malzeme ve ekipmanla temizlenerek oturuma ve çalışmaya hazır hale getirmeyi kapsar.

İlaçlama

Yaşadığımız alanlarda bulunma riski olan haşere ve böcekler sağlığımızı büyük ölçüde tehdit eder. Bu haşerelerden kurtulmanın en etkili yoluda ilaçlama sistemidir.İlaçlama konusu hassas bir konudur. Zehirlenmelere yol açabilen bir çalışma ortamı vardır. Bu yüzden bu alanda çalışan görevlilerimiz gereken tüm İşçi Sağlığı ve Güvenliği (0HSAS 18001) Kalite yönetim sisteminin gerektirdiği önlemleri almakla beraber, ilaçlama yaptığı alanda da bu tedbirleri almaktadır. Her türlü haşereye karsı uzman ilaçlama kadromuzla, modern ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Site yöneticiliği

Apartman ortak yaşamında bir çok sorunlara neden olan ve kat sakinleri arasındaki ilişkileri zedeleme durumuna gelen apartman yöneticiliği tarafımızdan , profesyonel bir anlayış ile yapılmaktadır.

Bu hizmetimiz apartman, site yada iş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadır.

 

 

 

Temizlik Hizmetleri

Ofis temizliği
Dış cephe cam temizliği
Halı ve koltuk yıkama hizmetleri
Sert ve yumuşak zemin cila hizmeti
Ev temizliği
Hastane temizliği
Üretim alanı temizliği
Gemi ve yat temizliği
Oteller ve tatil köyleri temizliği
Alışveriş ve yaşam merkezlerinin temizliği
Zincir mağaza ve market temizliği
Okul ve sınıf temizliği
İş ve ticaret merkezi plazaların temizliği
Site ve konutların temizliği
Stadyum ve spor tesislerinin temizliği
İnşaat sonrası temizlik hizmeti ..........ve daha fazlası

Haşere Kontrol

Haşere kontrolü<
Kemirgen kontrolü
Kene kontrolü 
Riskli alan kontrolü ......ve daha fazlası

Teknik Hizmetler

Arıza ve talep karşılama 
Mekanik işler 
Elektrik işleri 
Kazan dairesi 
Otomatik kapı 
Sıhhî tesisat 

Bahçe Bakım Hizmetleri
Periyodik Bahçe Bakımı 
İç ve Dış Mekan Bitki Bakımı
Bitki Budama 
Bahçe Gübreleme 
Bitki ve Çim Gübresi Temini 
Çimlerin Düzenli Aralıklarla Biçilmesi
Çim İlaçlama 
Çim Havalandırma 
Bitki İlaçlama 

Ofis Destek
Resepsiyon
Santral 
Çaycı personel 
Posta işleri
Kapı görevlisi........Ve diğerleri

 

 

 

© Copyright 2012 

by design metin alkanat 0535 656 46 96

 Instagram
Anlık
Yarın
20° 25° 13°
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret47030